Arideon

O nás

Dobrý den,

rádi bychom Vám představili naši společnost, u jejíhož zrodu stálo přání být svou prací ostatním ku pomoci. První naší myšlenkou byli lidé s omezenou schopností obstarat si záležitosti, které jiným přijdou zcela přirozené (jako nákup, úklid a podobně) – senioři. Při té příležitosti jsme se rozhodli nabídnout své služby pomoci v domácnosti i ostatním – ať se již jedná o trvalou či nárazovou spolupráci, o jednotlivce či firmy.

Budeme nesmírně potěšeni, když věnujete svůj čas prohlídce naší nabídky. Velice rádi se přizpůsobíme Vašim konkrétním potřebám, kontaktovat nás můžete kdykoliv. V dnešní době, kdy už slušnost, pečlivost i ochota mizí, se velice vynasnažíme, aby právě toto byly hodnoty, které u nás naleznete a díky nimž s námi budete spokojeni.

NAŠE CÍLE

Nepřejeme si nic jiného, než aby naše práce byla smysluplná – tedy aby čas, který jí trávíme, pomohl třeba právě Vám zajistit plnohodnotný, důstojný, pohodlný a snad veselý život, abychom Vám pomohli odbavit běžné starosti a práce, které život přináší.

Záleží nám na tom, aby se naši klienti cítili spokojení a pokud to jen trochu půjde, vynasnažíme se jít vstříc Vašim přáním a požadavkům. Chceme, abyste se vždy znova těšili, až Vás navštívíme. Volejte nám kdykoliv a společně vymyslíme dle Vašich individuálních potřeb, jak Vám můžeme co nejlépe posloužit. Vytvoříme plán služeb spolu s jejich cenou tak, aby Vám byl na míru, a rádi jste se k nám vraceli. To je totiž našim cílem.


Na spolupráci s Vámi se těší celý tým ARIDEON.

Kontakty

Mobil: 725 955 145
Mobil 2: 725 955 146
Email: arideon@arideon.cz

ARIDEON s.r.o.
Ortenovo náměstí 1310/18
Praha 7,
170 00

IČO: 24 26 49 38