Arideon

Strojní čištění koberců, čalounění i tvrdých povrchů

Vážení zákazníci,

ceny strojního čištění firemních a komerčních ploch (např. garáže, obchody, sklady, kanceláře...) jsou oceňovány individuálně dle konkrétních zadání a příp. prohlídce prostor, níže naleznete nabídku pro čištění domácností a menších ploch.

Rádi bychom Vám nabídli čištění Vaší domácnosti dvěma – nebudeme přehánět, když řekneme zázračnými stroji – jedná se o parní čistič a tepovač, oba od firmy Kärcher. Již jsme se s nimi něco nauklízeli a tak víme, že skutečně velmi dobře fungují. Parní stroj čistí zažranou špínu ve spárách a tvrdých površích všeobecně (lino, dlažba, plovoucí podlaha, …). Parní čistič funguje na bázi horké páry. Nepřidávají se žádné přípravky, což je vhodné zejména pro alergiky či rodiny s malými dětmi. Horká pára však nejen zbavuje velmi usazených nečistot, ale také hubí bakterie.

Tepovač Kärcher Puzzi 100 super využívá extrakční metodu čištění. Je vhodný zejména k čištění koberců a čalounění látkových sedacích souprav. Stroj využívá princip nástřiku a extrakce, tzn., že při čištění mokrou cestou se v jednom pracovním kroku nastříká voda s čisticím prostředkem a hubicí se voda ihned vysaje. Tak dojde k uvolnění a odstranění špíny během jednoho pracovního kroku. Zbytková vlhkost je nízká, proto je možné podlahy znovu brzy používat. Tento způsob je zároveň rovněž šetrný ke kobercům i čalounění.

Viz níže - pro představu přikládáme ukázková videa:

Máte-li o využití některého z těchto strojů zájem, prosím, rezervujte si čas úklidu na tel. 725 955 145 (Lukáš Rieger).

Cena je 1190 Kč – obsahuje manipulační poplatek, dopravu stroje, dvě dávky chemie + 0,5 hod. práce. Každá další hodina práce je účtována 290 Kč/hod. Každá další dávka chemie 35 Kč/ks. Uvedené ceny platí pro domácnosti a jsou včetně DPH. Strojní čištění komerčních ploch, garáží, skladů apod. vám rádi naceníme dle konkrétních zadání.

Kontakty

Mobil: 725 955 145
Mobil 2: 725 955 146
Email: arideon@arideon.cz

ARIDEON s.r.o.
Ortenovo náměstí 1310/18
Praha 7,
170 00

IČO: 24 26 49 38