Arideon

ÚKLIDY & HOSPODYŇSKÉ SLUŽBY

Pokud sháníte společnost, která Vám zajistí komplexní služby spojené s chodem domácnosti, určitě nás kontaktujte. Velice rychle, pečlivě a navíc za slušnou cenu Vám uklidíme Váš byt či dům, ať se již jedná o pravidelné docházení do Vaší domácnosti, či jen nepravidelný malý úklid, nebo generální úklid například před Vánoci, na jaře, nebo třeba velký úklid po stěhování a nepořádku spojeným s rekonstrukcí.

Při naší práci využíváme kvalitní prostředky a ověřené postupy. Nejsou nám cizí prakticky žádné práce, rádi Vám vyluxujeme, vytřeme, umyjeme okna, utřeme prach, uklidíme před oslavami i po oslavách, vyčistíme koberce, vypereme a pověsíme záclony a závěsy.

Snažíme se našim klientům nabídnout opravdu komplexní služby – můžete se na nás obrátit nejen se samotným běžným úklidem, ale i se žehlením, vařením, nakupováním, úklidem interiéru aut, klasickým praním prádla či zajištěním čistírny (odnos oblečení do čistírny, vyzvednutí a vrácení k Vám domů).

Naši pracovníci jsou velice šikovní a spolehliví, přesto má naše společnost pro Váš lepší pocit uzavřenu pojistku odpovědnosti za škody při výkonu povolání, a pakliže by se cokoliv nenadálého stalo, veškeré potřebné kroky k vyřízení pojistné události bychom vyřídili.

Kontakty

Mobil: 725 955 145
Mobil 2: 725 955 146
Email: arideon@arideon.cz

ARIDEON s.r.o.
Ortenovo náměstí 1310/18
Praha 7,
170 00

IČO: 24 26 49 38